2 dakikada konut sigortası sorgulama hizmetimizden faydalanın!

20 Sigorta şirketinden sizin için teklif alıp size en uygun fiyat garantisi sunuyoruz!

%45'e varan fiyat avantajlarıyla bugün konut sigortası sahibi olabilirsiniz!

Farklı taksit seçeneklerinden yararlanın!

Konut Sigortası

2 dakikanızı ayırıp, teklif formumuzu doldurduğunuzda size en uygun konut sigortası fiyatına erişirsiniz. Talep etmeniz durumunda ek bir bilgiye ihtiyaç duymadan anında konut sigortası poliçenizi yaptırabilirsiniz! Şimdi Teklif Al

Motorlu aracınıza nasıl kasko yaptırabileceğinizi merak ediyor musunuz?

Konut Sigortası

En Uygun Konut Sigortası Fiyatı için uzman sigorta danışmanlarımız ile iletişime geçin ; onlar sizin için sigorta şirketlerinden en iyi teklifleri alıp size dönüş yapsınlar...

Neden Konut Sigortası Yaptırmalıyım?

Konut sigortası teklifi al

Özel Konut Sigortası için bizden alacağınız en uygun fiyatınızla oluşturulan poliçeniz ile özel yaşam alanınızı yani evinizi ve bununla birlikte içinde yer alan pek çok şeyide güvence altına alan konut sigortası ile evinizi ve eşyalarınızı koruma altına alabilirsiniz. Nitekim konut sigortası evinizi ve ailenizi ve ailenizi koruma altına alan en önemli sigortadır. Evimiz iyi ve kötüsü ile pek çok anımızı taşıyan en önemlisi en değerlilerimizin yani ailemizin ve sevdiklerimiz ile birlikte yaşadığımız özel yaşam alanımızdır.

Evinize yaptırdığınız Özel Konut Sigortası ile evinizin bir teminat altında olduğunu bilmek, evinizden uzaklaştığınızda bile her an sizlere güven verir.

Uygun Fiyat Garantisi

Konut sigortası için bizlerle iletişime geçerek geniş acente yelpazemizsayesinde sizlere fiyat karşılaştırması ile en uygun fiyatı sağlayacağımızdan eminiz. Sizler için birçoksigorta şirketinden fiyat alıp karşılaştırmalar yaparak sizi yormadan ve zaman kaybettirmeden farklı ve uygun ödeme seçenekleri ile her zaman yanınızdayız.

Uygun fiyatlı konut sigortası teklifi al

Yaptıracağınız konut sigortası ile evinizi yıkılmalara, yangına, hırsızlığa, terörden ve kazalardan korumayı sağlamış olursunuz. Aynı zamanda evinizdeki eşyalarınızıda altına her hangi bir hasar durumunda teminat altına almış olursunuz. Böylelikle en değerlilerimiz arasında yer alan yuvamızı az bir maliyet ile korumuş oluruz.